Girne’de hava genellikle güneşli ve açık olur. Özellikle yaz aylarında Girne’deki otelleri tercih ederseniz mükemmel kum plajlarında tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Girne Kıbrıs’ın turizm başkentidir, bir çok oteller ve eğlence mekanları Kıbrıs’ın incisi Girne şehrindedir. Eğer tatilinizi Girne’de geçireceksiniz sitemizdeki Girne Hava Durumu tahmin raporlarını mutlaka incelemelisiniz. Sizlere tavsiyemiz yaz aylarında 40 derece civarı olan Girne’deki havaya dikkat etmeniz  özellikle öğlen saatlerinde mutlaka gölge yerlerde vakit geçirmelisiniz.

Girne’de gezilecek yerler

  • Girne Kalesi
  • Batık Gemi Müzesi
  • St. Hilarion Kalesi
  • Bellapais Manastırı
Kyrenia, Kyrenia
girne_yat_limani
girne_yat_limani

Girne'de Araç Kiralamak İstermisiniz?

Girne’de araç kiralama ihtiyaçlarını için sponsor şirketimiz Kıbrıs Rent a Car’ı arayabilirsiniz +90 533 870 5300 nolu telefondan veya yandaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Girne'de Taksi İhtiyacınız var mı?

Ercan Havalimanı’ndan Girne Şehir Merkezi ve Otellere Taksi veya Transfer araçları ile hizmet veren sponsor firmamız Ayaz Kıbrıs Transfer’e +90 533 858 66 88 nolu telefondan veya yandaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Girne'de Otel mi arıyorsunuz?

Girne’de Konaklama ihtiyaçlarınız için sponsor şirketimizin sitesini ziyaret edebilirsiniz. Girne’de konaklayabileceğiniz bir çok otel bulunmaktadır.